Nurkowanie z rekinami

Większości z nas rekiny nie kojarzą się mile, choć trzeba powiedzieć sobie szczerze, że większość negatywnych informacji o tych zwierzętach to efekt stereotypów i mitów, na które z pewnością wpływ miała także seria filmów ?Szczęki?. Jeśli myślisz o wakacjach pełnych przygód, na pewno warto jest się zastanowić nad możliwością nurkowania pośród tych ryb.

Adrenalina gwarantowana

Dziś taką atrakcję oferuje nam wiele firm położonych choćby w basenie Morza Śródziemnego. Oczywiście jest to atrakcja jak najbardziej bezpieczna, gdyż pod wodę schodzimy nie tylko w asyście doświadczonych nurków, ale także w specjalnie przygotowanej stalowej klatce. Mimo wszystko z pewnością adrenalina będzie tutaj na wysokim poziomie.

Ubezpieczenie

Nie mówiąc już o nurkowaniu z rekinami, ale ogólnie o nurkowaniu, być może warto jest zastanowić się nad wykupieniem dodatkowej polisy, która zwłaszcza dla nurkujących poza granicami Polski może się przydać. Wówczas w przypadku jakichś komplikacji możemy liczyć na opiekę lekarską, a także medyczny transport do kraju.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *