Top5 praktycznych prezentów na rocznice ślubu

Rocznica ślubu to z jednej strony dzień, w którym chcielibyśmy jakoś przypomnieć sobie wyjątkową atmosferę tamtego dnia. Z drugiej nie chcemy obdarowywać małżonków kolejnym zbieraczem kurzy w stylu obrazka „z okazji kolejnego roku razem”. Co użytecznego możesz podarować w tym szczególnym dniu?

Szkło użytkowe z pamiątkowym grawerem.

W ramach prezentu może podarować np. karafkę z okolicznościowymi życzeniami wygrawerowanymi w szkle. Dostępne są też piękne zestawy, z szklankami, czy ozdobną walizką. Taki prezent będzie można z dumą postawić na świątecznym stole. Nada się też do codziennego użytku, a jednocześnie będzie piękną pamiątką przypominającą o wyjątkowym wydarzeniu. Tematyczne zdobienie może ostać wygrawerowane w szkle. Obecnie używa się już bardzo trwałych farb, ale mimo wszystko należy ostrożnie myć takie naczynia. Jeżeli wiesz, że przyszli właściciele są fanami zmywaki, to postaw na sam grawer bez powłoki metalicznej. Dzięki temu zdobienie będzie naprawdę widoczne i eleganckie, a z drugiej strony trwałe.

  1. Oczywiście wybierają się do znajomych na rocznicową imprezę nie zapomnij o zakupie odpowiedniego wypełnienia naczynia, które lubi pani domu.

Ręczniki na rocznicę ślubu z tematycznym haftem

Akcesoria do domowego użytku typu pościel, czy ręczniki zawsze się przydadzą. Rynek już dawno wyszedł naprzeciw potrzebom konsumentów i oferuje większość przedmiotów z tematycznym zdobieniem np. w formie komputerowego haftu. Ręczniki na rocznicę ślubu mogą być ozdobione żartobliwym cytatem o małżonkach, datą ślubu, numerem rocznicy, czy jeżeli do odpowiedniej firmy podeślesz zdjęcie, to nawet karykaturą głównych zainteresowanych. Ręczniki na rocznicę ślubu mogą być też jedynie dodatkiem do właściwego prezentu, który pozornie będzie tym tańszym, ale wcale nie łatwiejszym do zorganizowania. Być może swoim świętem nie mają jak się cieszyć Twoi bliscy znajomi, ponieważ stale mają pod opieką małe dzieci. Możesz w ten sposób zaproponować im, że zaopiekujesz się ich pociechami, w trakcie gdy oni spędzą razem miły czas na saunie, czy w salonie masażu. Uwierz, że o ile tylko darzą Cię zaufaniem i widzą nić porozumienia pomiędzy dziećmi, a Tobą, to bardzo chętnie skorzystają z takiej propozycji. Czas dla siebie, to bardzo często, to czego im najbardziej brakuje, a niestety nie sprzedają tego w sklepach za gotówkę.

Obraz, który para stworzy sobie sama

Kolejnym pomysłem na fajny prezent z okazji rocznicy ślubu są puzzle z nadrukowanym wyjątkowym dla tej pary zdjęciem. Może nie jest najpraktyczniejsze rozwiązanie, ale zapewni rozrywkę na wieczory spędzane wspólnie w domu. Po złożeniu i powieszeniu na ścianie na pewno z sentymentem patrzy się na taką pamiątkę.

Grawerowane akcesoria kuchenne

Grawerowane okolicznościowym napisem lub obrazkiem akcesoria kuchenne sprawdzą się u większości par. Kuchnia to miejsce, w którym wszystkie osoby w rodzinie znajdą jakiś wspólny punkt. Być może oboje są zapalonymi kawoszami, którzy nie wyobrażają sobie poranka bez spokojnie wypitej kawy. A może piątek, odprawiają wspólny rytuał przygotowywania domowej pizzy, która przenosi ich w podróż poślubną do Włoszech? Nic nie stoi na przeszkodzie by w drobny geście podarować im sygnowane specjalnie dla nich filiżanki do kawy lub zestaw do podawania pizzy.

Podaruj doświadczenie, a nie przedmiot

Jest coś, co wiesz, że oboje lub chociaż jedno z nich bardzo chciałoby zrobić? Śmiało możesz kupić im podwójny voucher na taką atrakcję, zwłaszcza jeżeli są ludźmi wiecznie zabieganymi i trochę mijającymi się na co dzień. Wybór masz właściwie nieograniczony. To może być koncert, stand-up, nieco bardziej ekstremalne zejście po ścianie wieżowca, czy ekskluzywna degustacja ich ulubionych trunków. Dzięki takiemu rozwiązaniu, Ty nie przyczynisz się do zagracenia mieszkania kolejnym bibelotem, a znajomi odhaczą kolejny punkt na swoje liście „to-do”.

Posted in Dom