Wakacje w przyczepie

Wiele tygodni poszukiwaliśmy z przyjaciółmi niezwykłego sposobu zorganizowania wolnego czasu w wakacje. Sporo słyszeliśmy o kempingu, dlatego właśnie sami zadecydowaliśmy sprawdzić tę metodę podróżowania.

Cena wynajęcia samego kempingu to właściwie nie duża zważając na ich dobrą jakość i oszczędzone na noclegach Rozsądnie zwrócić uwagę na pojazdy dobrej klasy jak np. przyczepy kempingowe Tabbert. Ten brand posiada w swojej ofercie różne modele przyczep, od małych, po takie ogromne i pojemne. Poza tym wyposażenie i akcesoria kempingowe w takiej przyczepie są dzisiaj nadzwyczaj luksusowe. Możemy spotkać tam często komfortowe, wielkie posłania czy wysokiej jakości osprzęt kuchenny

Wycieczka spędzona w kempingu spędziliśmy na polu kempingowym w środkowej Bułgarii. Urlop na kempingu był niedrogi w przyrównaniu do ofert, hoteli, czy pensjonatów, w najbliższej okolicy. Spotkaliśmy tam także całe mnóstwo przyjaznych podróżników, zafascynowanych taką formą w takim sposobie podróżowania. Można było zapożyczyć od nich multum informacji nt. oryginalnych miejsc, o których nie przywołują turystyczne broszury. Ponad to mobilność oraz wrażenie swobody, które dostarczała nam przyczepa jest odczuciem niezrównanym.

Przed wakacjami powinniśmy z pewnością jeszcze dość dokładnie zdiagnozować stan techniczny auta. Pakując bagaże do kempingu, powinniśmy ulokować je w niej całkiem równomiernie. Rzecz jasna przed wyruszeniem do celu wpada zweryfikować, na jakim kempingu dokładnie będziemy mieli sposobność zatrzymać się na dłuższy czas łącznie z własnym domem na kółkach. Nie we wszystkich miejscach przecież jest to prawdopodobne.