Zabawy, które zabawią Twoich przyjaciół

Rozumiesz taką nierzadką sytuację uczucie, kiedy przyjęcie nie może złapać rytmu i jest nudno, i nic nie może pomóc Teraz nie będziesz się już tym martwić! Dzięki tym koncepcjom Twoja domówka błyskawicznie się rozwinie, a ludzie z pewnością będą bez dwóch zdań będą zrywać boki ze śmiechu:

Time’s Up – gierka polega na tłumaczeniu sobie nawzajem znanych postaci ze świata biznesu koszykówki rozrywki, historii itd. Brzmi prosto? Poczekajcie na dodatkową kolejkę, w której ustalenia zezwalają na użycie tylko jednego hasła do wyrażenia każdej postaci. Najwspanialszą radość przynosi jak podejrzewasz runda trzecia – kalambury. Konkursowicze mogą zachwycić nas odpowiednią pamięcią i twórczym podejściem do rzeczy.

Tajniacy – zwycięzca niemałej liczby nagród w konkursach zabaw domowych tudzież imprezowych. Ludzie dzielą się na dwie załogi, każda selekcjonuje również tymczasowego dyrektora, który może zmieniać się co jakiś czas. Testem dla grających będzie powiązać możliwie mocną listę haseł rozłożonych na stoliku z danym słowem, które wypowiada im mistrz. Uwaga na zabójcę! Gra oparta jest przede wszystkim na skojarzeniach, przysparza multum śmiechu oraz przyjemności.

5 sekund – dodatkowa zabawa opierająca się na skojarzeniach, jednak tu na nieszczęście nie uzyskasz czasu na analizę. Goście muszą wygłosić pierwsze skojarzenia, na które wpadną. na przykład: wskaż 3 powiedzenia, które zwierają Nasz gry pokazują, że niewątpliwie potrafią być regularnie bardzo zabawne;

Tabu – znów przychodzi nam wyjaśniać coś imprezowiczom z ekipy, tym razem są to jednak słowa. Żeby nie było za prosto, nie wolno wtedy zastosować żadnego z pięciu kolejnych, związanych z nim słów. Ćwiczenia językowe także dobry nastrój murowany!

Nadchodzi czas i rozpoczynamy fantastyczną domówkę. Życzenia urodzinowe, sto lat, alkohol oraz wspaniałe gierki. Każda z wypunktowanych zabaw  oferuje przełamanie pierwszych lodów i rozkręcenie imprezy. Oczywiście nie walczymy o zwycięstwo, jedynie o dobrą zabawę!